Klasik Bale

Klasik Bale ve Dans Eğitimi Ne Kazandırır?
Bedensel Bale: Bale, Dans, Pilates; esnekliği arttırır, kan dolaşımını düzenler, vücudu formu sokar ve kasları güçlendirir.
Entellektüel Bale: Bale ve Dans; müzik ve ritim hakkında geleneksel ve uygulamalı geniş bilgi sağlar; bale ve dans beynin her iki yarısı ile düşünmeye zorlar ve yaratıcı düşünme yeteneğini geliştirir.
Estetik Bale: Bale ve Dans; Güzelliklerin farkına varma hislerini uyandırır. Ritmi, hareketi ve müziği algılama kabiliyetlerine yeni bir boyut kazandırır.
Duygusal Bale: Bale ve Dans; Manevi ve duygusal gelişmeyi hızlandırır, özgüveni geliştirir. Bale yapmak ve Dans etmek evrende var oluşu hissettirir.
Sosyal Bale: Bale ve Dans; Diğerlerine farklılıkları ve benzerlikleri için hassas, toleranslı ve düşünceli olma ve onları takdir edebilme duygularını kazandırır. Takım oyunu bilincini pekiştirir.


Haftalık Ders Programları
Bale kursları, Hafta sonu gruplarımız prep1, prep2, pre-primary, primary, grade1, grade2, grade3, grade4, grade5, grade6 derslerimiz devam etmektedir.
Bale dersleri Hafta içi, prep grupları, pre-primary, grade 6, grade 7, intermediate ve advanced bale sertifika programları devam etmektedir.

Royal Academy of Dance Bale Sertifika Programları
- Minikler Hazırlık (3-6 yaş)
- Pre Primary (6-8 yaş)
- RAD Grade 1-8 (8 yaş ve üzeri)
- RAD Vocationals (16 yaş ve üzeri)
- RAD RTS Mentor Programı (Intermediate level üstü eğitmenlik programı)
- Yetişkinlere Hobi Bale ve RAD Programı (18 yaş ve üzeri)